Zprávy / Pozvánky

Louis Tomlinson ve filmu

Louis Tomlinson ve filmu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.03.2023

Když vloni v dubnu zahrál bývalý člen One Direction Louis Tomlinson ve vyprodaném Foru Karlín v Praze, byl to nejen jeden z prvních velkých koncertů po covidové šedi, ale hlavně splněný sen několika tisíc jeho oddaných fanoušků. Na další tisíce se očividně nedostalo, protože britský muzikant a svého času jedna pětina populárního boybandu One Direction, ohlásil, že se letos na podzim vrátí. A rovnou do O2 areny. Ještě předtím si ale jeho show budeme moci vychutnat v přítmí kinosálu. Warm-up na podzimní koncert se koná 22. a 25. března 2023.

fotogalerie z minulého vystoupení zde

Film All of Those Voices je osvěžujícím a realistickým pohledem na hudební cestu Louise Tomlinsona, zpěváka, kterému cestu ke slávě pomohlo vydláždit působení v kapele One Direction, jednom ze světově nejpopulárnějších boybandů vůbec. Obvyklé naleštěné pozlátko podobných filmů tady nenajdete. Tohle je nezkreslený a realistický pohled na život a kariéru Louise Tomlinsona, který prostřednictvím dosud neviděných soukromých záběrů a pohledů do zákulisí loňského světového turné nabízí nejen intimní příběh jednoho světově proslulého muzikanta, ale klade si i otázku, jaké to je být hudebníkem v současném rychlém světě. Je to příběh houževnatosti, který vede od hvězdných výšin, až ke dnu osobní tragédie, cesta ze slavné skupiny k sólové dráze.


Snímek režíroval Charlie Lightening, který stojí za cenami ověnčeným dokumentem o Liamu Gallagherovi z Oasis As It Was. Vypráví příběh Louise Tomlinsona bez pozlátka, s odzbrojující upřímností a citlivostí. Premiéra je naplánována na středu 22. března a konat se bude na celém světě. Fanoušci tak mohou být nejen společně v kině, ale zároveň, alespoň myšlenkami, když už ne fyzicky, spolu s dalšími Tomlinsovými posluchači na celé planetě. V repríze pak bude snímek na programu o tři dny později, v sobotu 25. března. All Of Those Voices do českých kin distribuuje společnost Aerofilms.

Info

Louis Tomlinson: All Of Those Voices
režie Charlie Lightening, 2023

foto © se svolením Aerofilms

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sázka na zlato o muži, který objevil Kiss, Cher nebo Donnu Summer

redakce 25.03.2023

Americký hudební film popisuje cestu zakladatele nahrávací společnosti Casablanca Records, Neila Bogarta.

Teri Gender Bender v Café V lese

redakce 23.03.2023

Teri Gender Bender přinese fanouškům své unikátní hudební zážitky, které kombinují prvky punku, experimentálních zvuků a rockové energie.

Touché Amoré se staví v Praze

redakce 22.03.2023

Touché Amoré patří ke kapelám, které nezůstávají stát na místě a troufají si přizpůsobovat svou tvorbu realitě, kterou jednotliví členové zažívají.

Dry Cleaning dorazí do Prahy s novou deskou

redakce 20.03.2023

Britští Dry Cleaning přivezou do Prahy svou nálož hypnotického postpunkového storytellingu, a to rovnou ve formě nového alba a dokonce i nového EP.

Dubnový Rachot

redakce 20.03.2023

Rachot přiveze pouštní blues, kytarové legendy, jazz i krautrock.

Bukahara v Café V lese

redakce 19.03.2023

Kapelu sice můžeme zaškatulkovat do folk-popu, severoafrických vlivů a písničkářství, ale kdo jejich strhující energii nezažije na vlastní kůži, ten nepochopí.

Jaro v Jazz Docku, Jazz čtyř kontinentů

redakce 19.03.2023

Více než deset zahraničních kapel přivítá pražský Jazz Dock v rámci jarní části svého festivalu.

Lauren Ruth Ward ve Futurum Music Baru

redakce 18.03.2023

Hudební kritika o ní mluví jako o spojení Janis Joplin, Florence Welch a Courtney Barnett.

The Soft Moon zahrá na Veľkonočnú nedeľu

redakce 17.03.2023

Po takmer štyroch rokoch sa do Bratislavy vráti americká neo-postpunková kapela The Soft Moon.

crave se v dubnu vrací se spring edition

redakce 15.03.2023

Memphis LK je dvacetiletá zpěvačka, producentka a DJka, která uhranula tiktok kombinací popových melodií a raveu inspirovaného detroitským technem, chicagským housem a UK garage.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace