Zprávy / Pozvánky

Louis Tomlinson ve filmu

Louis Tomlinson ve filmu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.03.2023

Když vloni v dubnu zahrál bývalý člen One Direction Louis Tomlinson ve vyprodaném Foru Karlín v Praze, byl to nejen jeden z prvních velkých koncertů po covidové šedi, ale hlavně splněný sen několika tisíc jeho oddaných fanoušků. Na další tisíce se očividně nedostalo, protože britský muzikant a svého času jedna pětina populárního boybandu One Direction, ohlásil, že se letos na podzim vrátí. A rovnou do O2 areny. Ještě předtím si ale jeho show budeme moci vychutnat v přítmí kinosálu. Warm-up na podzimní koncert se koná 22. a 25. března 2023.

fotogalerie z minulého vystoupení zde

Film All of Those Voices je osvěžujícím a realistickým pohledem na hudební cestu Louise Tomlinsona, zpěváka, kterému cestu ke slávě pomohlo vydláždit působení v kapele One Direction, jednom ze světově nejpopulárnějších boybandů vůbec. Obvyklé naleštěné pozlátko podobných filmů tady nenajdete. Tohle je nezkreslený a realistický pohled na život a kariéru Louise Tomlinsona, který prostřednictvím dosud neviděných soukromých záběrů a pohledů do zákulisí loňského světového turné nabízí nejen intimní příběh jednoho světově proslulého muzikanta, ale klade si i otázku, jaké to je být hudebníkem v současném rychlém světě. Je to příběh houževnatosti, který vede od hvězdných výšin, až ke dnu osobní tragédie, cesta ze slavné skupiny k sólové dráze.


Snímek režíroval Charlie Lightening, který stojí za cenami ověnčeným dokumentem o Liamu Gallagherovi z Oasis As It Was. Vypráví příběh Louise Tomlinsona bez pozlátka, s odzbrojující upřímností a citlivostí. Premiéra je naplánována na středu 22. března a konat se bude na celém světě. Fanoušci tak mohou být nejen společně v kině, ale zároveň, alespoň myšlenkami, když už ne fyzicky, spolu s dalšími Tomlinsovými posluchači na celé planetě. V repríze pak bude snímek na programu o tři dny později, v sobotu 25. března. All Of Those Voices do českých kin distribuuje společnost Aerofilms.

Info

Louis Tomlinson: All Of Those Voices
režie Charlie Lightening, 2023

foto © se svolením Aerofilms

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

DJ BUNT. i Artemas roztančí Roxy

redakce 22.05.2024

Artemas a jeho píseň, která vykresluje obraz napjatého vztahu, nejistotu i zklamání, kralují TikToku.

V červenci přijedou Wolfmother

redakce 22.05.2024

Je to o hard rocku, tvrdé kytaře, rytmické base a pořádné sypačce na bicí. Navíc to zní naprosto oldschoolově, a přitom je to vlastně moderní.

Two Another i Bianca Del Rio v Praze

redakce 20.05.2024

Nejnovější stand-up se bude věnovat politice, popkultuře, politické korektnosti, ale nezapomene se ani ohlížet za nejaktuálnějšími událostmi.

The Interrupters v Praze

redakce 19.05.2024

Losangeleská parta v čele s podmanivou Aimee začala svoji činnost v roce 2011 a od té doby toho stihla opravdu hodně.

Alyona Alyona, Hellwana i rap workshop

redakce 16.05.2024

Akce se koná v rámci koncertní série Femme Fatale, která představuje výrazné současné zpěvačky a hudebnice. V Paláci Akropolis.

Dreampopoví Sunnbrella na pár koncertů u nás

redakce 15.05.2024

Po úspěšném působení na britské hudební scéně se David Žbirka vydává s pětičlennou dreampopovou kapelou zpátky k nám.

Prague International Bluenight o čtyřech aktech

redakce 15.05.2024

Bluesový kytarista, trojnásobný držitel ocenění kytarista roku v cenách British Blues Awards a člen Britské bluesové síně slávy Matt Schofield přijede se svým triem.

Blind Künstler v Resistor Sound Sessions

redakce 14.05.2024

Blind Künstler vystoupí opět naživo v červnu, tentokrát se speciálním sólovým setem, kde podpoří dalšího Novozélanďana Delaneyho Davidsona.

Childish Gambino v pražské O2 areně

redakce 14.05.2024

Svůj comeback letos odstartoval po boku Tylera the Creatora na hlavní stagi festivalu Coachella.

Travis Scott poprvé u nás

redakce 12.05.2024

Kulisy připomínající římské Forum Romanum, pyrotechnické efekty a dynamický Travis Scott ve formě.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace