Zprávy / Pozvánky

Lambda i Shun v Kasárnách

Lambda i Shun v Kasárnách

redakce | Zprávy / Pozvánky | 07.04.2022

Album Vere Modus stoner post-rockové skupiny Lambda se dočká křtu. Vznik druhé studiovky oslaví čtveřice v industriálních prostorách pražských Kasáren Karlín 15. dubna. O den dříve na stejné adrese Role se Shun.

Od svého vzniku v roce 2014 odehrála jihočeská formace Lambda přes sto dvacet koncertů ve čtrnácti zemích Evropy. Jako jedni ze tří vybraných českých talentů letos jihočeští hudebníci reprezentovali Českou republiku na prestižní a největší evropské hudební přehlídce Eurosonic Noorderslag v Nizozemsku. Instumentální čtveřice láká také na projekce videoklipů, kterými muzikanti opatřili každou ze skladeb studiové novinky.

Osobitý zvuk, české texty - stálice domácí alternativní scény Role má za sebou release Rána a nespočet odehraných koncertů. Momentálně chystají novou desku a zahrajou z ní pár nových písní v obměněné sestavě, která zahrnuje i kytaristu Lukáše Palána (ex-Acute Dose). Shun jsou dream pop shoegaze kytarovka z Münsteru, která má na kontě album Songs from the Centrifuge. FFO Slow Crush, DIIV nebo Nothing.

Info

Shun (de) + Role
14. 4. 2022 19:30
Kasárna Karlín, Praha
Fb událost

Lambda + Tomáš J. Holý
15. 4. 2022 18:30
Kasárna Karlín, Praha
Fb událost

foto © Kuba Zeman

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Ólafur Arnalds v Karlíně

redakce 19.06.2022

Royal Albert Hall? Opera v Sydney? Není problém. Tam se ale jeho podmanivá, leč velice jemná a intimní hudba perfektně hodí.

Otvíračka Čítárny Unijazz

redakce 17.06.2022

V sobotu se může celá pražská komunita těšit na velké otevření, která jako již mnoho let garantuje kvalitní hudební a literární program.

Východ slunce v ostravské galerii Plato

redakce 16.06.2022

Koncert při východu slunce se uskuteční ve spolupráci s kolektivem Gin&Platonic a nabídne živé sety Antoniny Nowacke a postambientního dua Misty Picture.

Ivo Pospíšil: Příliš pozdě zemřít mladý - kniha i film

redakce 16.06.2022

Memoárová kniha Iva Pospíšila se krátce po svém prvním vydání v roce 2015 stala kulturní a následně i kultovní událostí.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace