Zprávy / Pozvánky

PurrPurra a besídka Genot Centre

PurrPurra a besídka Genot Centre

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.12.2017

Rok se s rokem sešel a hudební kolektiv Genot Centre by se s vámi opět rád podělil o sladkou adventní tečku v žižkovském prostoru Punctum - tentokrát v podobě vystoupení jihoafrického klubového maximalisty HDMIRROR, který je mezi prvními potvrzenými jmény berlínského festivalu CTM 2018. Program pestrobarevného sobotního večera v ulici Krásova návštěvníkům 16. 12. zpříjemní také nesmyslné množství zástupců domácí scény a všeobjímající hřejivá atmosféra.

Zvuk v Berlíně usazeného producenta HDMIRROR je nekontrolovanou maximalistickou fúzi klubových technik k dosažení absolutní euforie. HDMIRROR v letošním roce vydal dvě skvělá EP (mimo jiné na trendsetterské značce JEROME) a přímo na místě bude k dostání jeho nové album ANTHEMS, které na konci prosince vychází u Genot Centre.


Jako speciální host PurrPurry se Punctu představí Tristan Bath - jeden z nejvýraznějších hudebních publicistů současnosti známý z publikací jako Wire, the Quietus či podcastu Spool's Out. Tristanova eklektická produkce pod jménem Missing Organs vyšla u labelů jako Umor Rex či Never Anything a do Prahy míří jako hlavní host třetí edice hudební networking platformy Konektor, která proběhne o den později v prostoru Petrohradská kolektiv.

Žánrově nejbarevnější oslavu závěru roku okoření i zástupci domácí scény. Těšit se můžete se na zvukového sochaře Martina Janíčka (Meteorismo) v improvizaci s organickým chemikem Wimem Dehaenem, jeden z největších objevů letošního roku Enchanted Lands v premiérové kolaboraci s dekompozitorem moravských lidových tradic Trauma (Wrong), klubovou kurátorku Idu Elastic se setem na pomezí parketu a pokojíčku i autory nejlepšího hudebního blogu na východ od Aše Gin&Platonic se závěrečnou selekcí z nejtemnějších zákoutí Soundcloudu. O vizuální složku večera se postarají Nico Lin (Punctum), Linda Retterová, Reality Congress (BCAA System) a samotný HDMIRROR.

Info

Vánoční besídka Genot Centre
PurrPurra2.017
16. 12. 2017 18:45
Punctum Krásova, Praha

www.facebook.com/events/1433835373351846
www.facebook.com/punctumkrasovka
www.facebook.com/genotcentre

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Proběhne klubová noc Prahy 6

redakce 19.01.2022

Během jednoho večera se promění sály jednotlivých klubů na různé žánrově rozdílné scény podle toho, co jim je dramaturgicky nejbližší.

Hackedepicciotto vystoupí v Kaštanu

redakce 17.01.2022

Jen pár dní dělí od přesně dvouleté pauzy, po které se do Prahy vracejí umělečtí a životní partneři Alexander Hacke a Danielle de Picciotto.

Do kin vstupuje film Hranice odvahy

redakce 16.01.2022

Děti se vydávají hlubokými lesy za švédskou hranici, na neutrální území, kde budou všichni v bezpečí.

Goethe-Institut ukazuje sociálně kritické snímky z NDR

redakce 15.01.2022

Jedná se o legendární, s ohledem na dobu a režim progresivní a sociálně kritické snímky.

Stone Smoker letos poprvé i v zimě

redakce 14.01.2022

V Crossu vystoupí například Acid Row, Blue Chesterfield, Fialový Samet nebo Koonda Holaa Baro Chandel, kteří se po letech sejdou exkluzivně pouze pro tuto akci.

Jan Michoin s The Sound of Biblical Violence a Motherfucifer v Kaštanu

redakce 14.01.2022

Dvě knihovnice z podzemí tak hlubokého, že na povrchu slyšíš jen šumět trávu, zatímco dole pukají zlaté žíly.

Kashmir 941 s Empty Hall of Fame na Sedmičce

redakce 12.01.2022

Mocná valivá síla hard corového soukolí, promazaná metalem a hnaná mantrou. Since 1993.

A2 s Jednotou uvedou Lorenza Abattoira a Mariu Komarovou

redakce 11.01.2022

Zdánlivá primitivita a repetitivnost soundscapu přenáší posluchače do světa mentolových bzučáků, jednookých sirén, citronových pulců, zázvorových tygrů, plastových brouků...

Sérii Tvůrčích intervencí v HaDivadle

redakce 10.01.2022

Řada inscenací na repertoáru studiové scény v Alfa pasáži se dočká v následujících měsících dalších uměleckých zásahů či doprovodných programů.

C’mon C’mon vstoupí do kin

redakce 08.01.2022

Dospívající dostali prostor říct, jak si představují buducnost. Jak bude vypadat příroda? Jak se změní město? Co vám zůstane a na co zapomenete?

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace