Zprávy / Pozvánky

Rap pro Ukrajinu

Rap pro Ukrajinu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 03.03.2022

Současná situace v Ukrajině mnoho z nás nutí konat. Českem probíhá obrovská vlna solidarity a i Palác Akropolis chce vyjádřit podporu všem lidem, kteří se ocitli v boji nebo byli vyhnáni ze svých domovů.

Kultura dokázala veřejnost vždy spojovat. Rozhodli se proto v rámci jednoho žánru uskutečnit benefiční koncert v Paláci Akropolis. Přijďte i vy svou účastí podpořit Ukrajinu. Rap pro Ukrajinu představí v pátek 4. března od 19 do 22 hodin výrazné tuzemské hudební osobnosti, které vystoupí bez nároku na honorář. Veškeré výtěžky z večera poputují do sbírky organizace Člověk v tísni na sbírku SOS Ukrajina.

Svou účast potvrdili 7krát3, Anki, Arleta, Hellwana, Idea, Martin Matys, MC Gey, Pain, Paulie Garand, Prago Union, Prezident Lourajder, Rest, Strýc Nory.

Info

Rap pro Ukrajinu
4. 3. 2022 19:00
Palác Akropolis, Praha
Fb událost

foto © Štěpán Lohr

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Ólafur Arnalds v Karlíně

redakce 19.06.2022

Royal Albert Hall? Opera v Sydney? Není problém. Tam se ale jeho podmanivá, leč velice jemná a intimní hudba perfektně hodí.

Otvíračka Čítárny Unijazz

redakce 17.06.2022

V sobotu se může celá pražská komunita těšit na velké otevření, která jako již mnoho let garantuje kvalitní hudební a literární program.

Východ slunce v ostravské galerii Plato

redakce 16.06.2022

Koncert při východu slunce se uskuteční ve spolupráci s kolektivem Gin&Platonic a nabídne živé sety Antoniny Nowacke a postambientního dua Misty Picture.

Ivo Pospíšil: Příliš pozdě zemřít mladý - kniha i film

redakce 16.06.2022

Memoárová kniha Iva Pospíšila se krátce po svém prvním vydání v roce 2015 stala kulturní a následně i kultovní událostí.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace