Zprávy

Šestnáct minut tajné historie Twin Peaks

Šestnáct minut tajné historie Twin Peaks

redakce | Zprávy | 01.11.2016

Mark Frost, spolutvůrce Twin Peaks, vydává titul příznačně pojmenovaný The Secret History of Twin Peaks, který nahlíží za oponu legendární televizní série, do charakterů jednotlivých postav i na dějové linky, na které se s koncem původního seriálu nedostalo. Nová kniha dostává také podobu audioknihy, kterou provází hlasy původních herců - Michaela Horse, Russe Tamblyna a Kylea MacLachlana. Poslechněte si šestnáctiminutovou ukázku, se kterou se znovu ponoříte do příběhu Josie Packard.


Již v průběhu letošního roku bylo oznámeno, že chystaná nová série Twin Peaks, která si odbude svou premiéru začátkem příštího roku, nabídne i hudební motivy do Trenta Reznora, Sky Ferreiry a Eddieho Veddera. Právě Sky Ferreira nedávno představil ústřední hudební motiv Falling po boku Angela Badalamentiho a Julee Cruise v rámci losangeleského Festival of Disruption Davida Lynche.

Info

Twin Peaks

www.welcometotwinpeaks.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Fvlcrvm a Tea Sofia na společném koncertě

redakce 30.07.2021

Tea se ve svých vlastních textech nebojí nepříjemných témat, která dokáže díky svému jedinečnému hlasu posluchačům emotivně naservírovat.

Gunda a její roztomilá selátka

redakce 30.07.2021

Film, který okouzlil Joaquina Phoenixe i Paula Thomase Andersona.

O víkendu začínají Knižní lázně

redakce 29.07.2021

Knižní lázně nabídnou jarmark s kvalitními knihami, Anna Polívková a Jaroslav Rudiš poukáží na nutnost péče o duševní zdraví.

Bare Escape na nové desce

redakce 29.07.2021

Tvůrčí energii kapely Bare Escape přetavenou do devíti skladeb nyní na vinylu vydá brněnské vydavatelství Kabinet Records.

Lunchmeat přiveze Lyru Pramuk nebo Helenu Hauff

redakce 28.07.2021

Festival odhaluje line-up a vzkazuje: We see you dancin‘!

První ročník Raveyard Festivalu

redakce 28.07.2021

Po vydařeném nultém ročníku se boskovicko-brněnská Mindicted Crew vrací na Panský dvůr Boskovice.

Rock for People Hope odhaluje kompletní program

redakce 28.07.2021

Švédští Mando Diao se dostali do širšího povědomí díky albu Hurricane Bar, pětice představí v Hradci Králové novou desku.

Unikátní koncept Glorchestra podpoří obnovu kulturních památek

redakce 27.07.2021

Spojení klasického orchestru a moderních hudebních žánrů doplněné jedinečnou scénografií a světelnou show, to je projekt Glorchestra.

Tolstoys v singlu Chýbanie popisují vlastní rozchod

redakce 27.07.2021

Píseň Chýbanie pravdivě a upřímně odhaluje příběh, který oba hlavní protagonisté Tolstoys zažívali na vlastní kůži, obrací se ale také k rituálům našich předků.

La Banda de Contenedor mají fiestu

redakce 27.07.2021

Podobně, jako recykluje starý šrot na hudební nástroje, přistupuje i k žánrům: od popu přes elektronickou hudbu k psychedelii, od éterických vokálů k rapovým deklamacím.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace