Zprávy / Festivalové

Sónar Reykjavík potvrzuje Underworld

Sónar Reykjavík potvrzuje Underworld

redakce | Zprávy / Festivalové | 24.01.2018

Sónar Reykjavik, možná ten vůbec nejchladnější festival ze všech, ohlašuje nová jména pro své letošní vydání. Headlinerem se tudíž stávají elektroničtí inovátoři Underworld, kteří oslaví 30 let od vydání debutu Underneath the Radar a zároveň odprezentují poslední kolekci Barbara Barbara, We Face a Shining Future.

Dalším jménem je norský producent Lindstrøm se svým retro space discem, australský experimentátor Ben Frost, který je však na Islandu jako doma a losangeleská rodačka TOKiMONSTA, která přiveze autentický mix hip hopu a glitche.


Zástupcem domácí scény budou letos hiphopový kolektiv Reykjavíkurdætur (Daughters of Reykjavik), kontroverzní seskupení, které se nebojí textů za hranou i extrémních živých show.Mezi dříve potvrzenými najdete třeba The Joey Christ Show, Dannyho Browna, Lenu Willikens nebo Blissful.

Info

Sónar Reykjavík 2018
16. - 18. 3. 2018 20:00
Reykjavík, Island
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Mladí ladí jazz vyhlašuje soutěž Jazzfruit

redakce 16.05.2021

Finále proběhne naživo na palubě lodi na Vltavě, z níž poběží streamy na YouTube a Facebooku.

Městský festival Žižkovská noc se rozrůstá

redakce 14.05.2021

Čas, kdy není možné s jistotou plánovat jakékoliv kulturní akce, využil festivalový tým k radikální proměně aktivit pod hlavičkou Žižkovské noci.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Pohoda on the Ground

redakce 11.05.2021

Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel umelcov a umelkýň.

Festival Groove Brno zná nové termíny

redakce 10.05.2021

Koncerty unikátních festivalových projektů se přesouvají na Biskupský dvůr pod širé nebe, kde společně s diváky zároveň pokřtí nově vydané desky.

Letní filmová škola Uherské Hradiště se přesouvá na srpen

redakce 08.05.2021

Držme si palce, aby se zdravý rozum, respekt a vzájemná úcta znovu vrátily do hry a kulturní sféra mohla otevřít náruč všem.

Dvacet nových jmen v programu Exit festivalu

redakce 07.05.2021

V Petrovaradínské pevnosti se představí i britský techhouseový producent Hot Since 82 a jedna z největších heavymetalových kapel Sabaton.

Metronome Prague je zpět

redakce 04.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Za jedenáct týdnů se uskuteční Exit festival

redakce 28.04.2021

Zatím není jasné, zda bude existovat nějaké omezení kapacity festivalu, o tom bude rozhodnuto v příštích několika týdnech.

Jacob Collier přijede na JazzFestBrno

redakce 23.04.2021

Hudební hračička s lehkostí a charismatem překračuje hranice žánrů, dokáže pobavit i inspirovat.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace