Zprávy / Festivalové

Sónar Reykjavík potvrzuje Underworld

Sónar Reykjavík potvrzuje Underworld

redakce | Zprávy / Festivalové | 24.01.2018

Sónar Reykjavik, možná ten vůbec nejchladnější festival ze všech, ohlašuje nová jména pro své letošní vydání. Headlinerem se tudíž stávají elektroničtí inovátoři Underworld, kteří oslaví 30 let od vydání debutu Underneath the Radar a zároveň odprezentují poslední kolekci Barbara Barbara, We Face a Shining Future.

Dalším jménem je norský producent Lindstrøm se svým retro space discem, australský experimentátor Ben Frost, který je však na Islandu jako doma a losangeleská rodačka TOKiMONSTA, která přiveze autentický mix hip hopu a glitche.


Zástupcem domácí scény budou letos hiphopový kolektiv Reykjavíkurdætur (Daughters of Reykjavik), kontroverzní seskupení, které se nebojí textů za hranou i extrémních živých show.Mezi dříve potvrzenými najdete třeba The Joey Christ Show, Dannyho Browna, Lenu Willikens nebo Blissful.

Info

Sónar Reykjavík 2018
16. - 18. 3. 2018 20:00
Reykjavík, Island
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Metronome potvrzuje Underworld

redakce 29.09.2021

Kariéra Underworld je ve světovém kontextu zajímavá i tím, že nikdy neztratili chuť a vůli posouvat svoji hudbu, experimentovat a spolupracovat i s řadou jiných umělců.

Začíná Lunchmeat Festival

redakce 27.09.2021

Mezinárodní akce věnovaná aktuální nezávislé elektronické hudbě a digitálnímu umění se koná tento týden ve čtyřech lokacích po celé Praze.

Přehlídka MaMA Festival and Convention se blíží

redakce 26.09.2021

Na festivale a konferenci MaMa se každoročně potkává více než šest tisíc hudebních profesionálů a je tak největším setkáním podobného druhu ve Francii.

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace