Zprávy / Pozvánky

Proč zažít Sigur Rós živě

Proč zažít Sigur Rós živě

redakce | Zprávy / Pozvánky | 05.10.2022

Koncert islandské hudební legendy Sigur Rós, jež se stala synonymem sféricky znějícího rocku plného melancholických melodií, proběhne 9. října 2022 v pražském O2 universu a vy můžete být u toho.

více o Sigur Rós zde

Tady je pět důvodů, proč být součástí pražského koncertu Sigur Rós:
Zastavte se a sněte. Poslouchat jejich tvorbu je jako snít, ilustrovat knihu nebo být součástí dokumentu o té nejkrásnější přírodě. Mix melodických i experimentálních prvků plyne jako voda v řece. Zklidníte se a odpoutáte se na okamžik od zrychlené doby, ve které žijeme.
Poznejte krásu Islandu. Island je rozmanitá země plná nedotčené přírodní krásy. Jemná i drsná zároveň. Je to zkrátka jiná Evropa, než jak ji většinou známe. A to všechno v sobě má i hudba Sigur Rós, je prostě autentickým průvodcem krásami i jedinečností Islandu.
Nadšené ohlasy. Superlativy provázejí většinu recenzí (nejen) letošního turné a ohlasů posluchačů a hudebních kritiků po celém světě. Emocemi nabitý koncert bude bezesporu zážitkem na celý život.
Změňte přemýšlení o hudbě. Jejich hudba je natolik specifická a rozmanitá, že otevírá posluchačům cestu k vnímání dalších a dalších hudebních poloh. Váš život bude zase o něco bohatší.
Kdy jindy, když ne teď. Sigur Rós nevystupují často a do Prahy se podívají po dlouhých čtrnácti letech. Jsou zážitky, které se opakují, ale některé už nemusíme mít možnost zažít.

Info

Sigur Rós (isl)
9. 10. 2022 20:00
o2 universum, Praha
Fb událost

foto © Wahidadnan

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

Dvě novinky HaDivadla v Arše

redakce 29.11.2022

HaDivadlo na začátku prosince zamíří do Prahy s další autorskou inscenací, na jejímž scénáři se podílel Bohdan Karásek.

Popmuseum zve (nejen) na online koncerty

redakce 28.11.2022

Speciální akustické a poloakustické sety umělců napříč žánry v komorním muzejním prostoru nabídne od listopadu na svém youtube kanálu.

Do Roxy na charitativní koncert pro dětské domovy

redakce 28.11.2022

Ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům vám Fource přináší charitativní koncert, jehož cílem je obdarovat děti z dětských domovů.

Zeal & Ardor přivezou gospel-metal

redakce 27.11.2022

Avantgardní uskupení nabízí hudební a vizuální zážitek, který hraničí s uvedením do transu.

Madhouse Express lákají klipem na koncert v Planetáriu

redakce 26.11.2022

Naživo skvěle fungující kooperace psychedelické tvorby Madhouse Express s 8K projekcemi převážně vesmírných motivů.

Závěr roku s Jednotou

redakce 24.11.2022

Netradiční přístupy k loutně, příčné flétně nebo bicím doplní třeba dekoloniální drone metal nebo surový death industrial.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace