Zprávy / Pozvánky

Produkce hudby, Současné umění a Marketing v kultuře se Skvot Czech

Produkce hudby, Současné umění a Marketing v kultuře se Skvot Czech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.02.2024

Skvot je moderní vzdělávací platforma, která se zaměřuje na podporu kreativity a individuálního rozvoje prostřednictvím široké škály kurzů v oblasti designu, umění a marketingu. Exkluzivně pro naše předplatitele nabízíme 50% slevu na všechny krátkodobé kurzy Skvotu v rámci dárků k předplatnému Full Moonu.


Produkce hudby
Jak tvořit vlastní hudbu a objevit svůj jedinečný tvůrčí hudební styl? Na kurzu s Patrikem Veltruským ve 20 lekcích objevíte říší hudební tvorby. Proniknete do oblasti samplování, nahrávání zvuku, aranžování, mixování a masteringu. Dostanete návod na práci se zvukovými efekty, jejich použití v postprodukci a naučíte se využívat softwarové syntezátory.


Současné umění
Kurátor Miloslav Vorlíček vás provede světem současného umění. V průběhu kurzu vytvoříte vlastní projekt od financování a realizaci přes marketingový plán včetně SWOT analýzy po prezentaci k investici do vybraného uměleckého díla.

Propagace umění a kultury
Vedoucí marketingu a komunikace Signal Festivalu Karolína Kostková rozšíři vaše marketingové dovednosti až za hranice všednosti. Pootevře charakteristiky kulturních projektů a naučí vás dělat úspěšné marketingové kampaně včetně strategií, které publikum usadí do hlediště nebo pošle na výstavu. Představí kombinaci osvědčených metod a čerstvých trendů, kterými svět umění a kultury žije.

Info

Skvot
web

foto © Skvot

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

The Cult v pražském prostoru Archa+

redakce 19.04.2024

V rámci výročního turné opráší kapela The Cult všech jedenáct alb diskografie.

Bratři Orffové vyráží na turné

redakce 17.04.2024

Pro fanoušky přichystali Orffové i malé překvapení - vydání Písně pro Stefanii Sauer na streamovacích platformách.

Bára Zmeková pokřtí novou desku

redakce 16.04.2024

O tom, že živá vystoupení Báry Zmekové jsou unikátní zážitek, svědčí i její předchozí Live at Gong.

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace