Zprávy / Pozvánky

Březnový Kabinet múz

Březnový Kabinet múz

redakce | Zprávy / Pozvánky | 03.03.2024

Blíží se jaro a s ním i nabitý program našeho oblíbeného brněnského klubu a výběr z nabídky tamních koncertů. Žhavé jméno věhlasného labelu Sacred Bones, kapela Constant Smiles z amerického Massachusetts se na kytarové scéně pohybuje více než dekádu a během posledních pěti let vytvořila jedny z nejlepších nahrávek své diskografie. Pomyslným vrcholem je letošní Kenneth Anger a právě tu přivezou 6. března, předskočí sesterské duo Clementine Valentine z Nového Zelandu. O další večer (7. 3.) se postará hardcorová kapela Thulsa v čele s Banánem. Pokřtí novou desku Přikryti stíny, která vyjde ten den u Kabinet Records.


Hudební i životní partnerské duo Alexander Hacke a Danielle de Picciotto pod hlavičkou Hackedepicciotto doveze (13. 3.) nové album Keepsakes věnované tématu "přátelství". Následující den přijedou Chiki Liki Tu-a, prešovská alternativní skupina, jejíž tvorba je inspirována velkým množstvím žánrů. Darkside večer zařídí (15. 3.) bratislavská hardcore-crust-metal-punková legenda Adacta a taky Fvtvre, Remdik, blackened hardcore kapela Kronstadt, Macocha a čerstvá hardcore-punková petarda G.U.T.S..

Pátek 22. 3. ovládne Pain a jeho nakažlivá energie daná i dnb rytmy od Magenty , přijďte si poslechnout hity z nového alba zeetape, vol. 1. Paina doprovodí lokalní djs DJ Rubenz, Gervais a kluci z Soul EX Machina. Bren pokřtí (23. 3.) Tmu, nabízející posluchačům hluboký a upřímný pohled do jejich světa. Nečekejte nic jiného než desku prozářenou temnými a sugestivními emocemi.


Na závěr vás pozveme na zběsilé rytmy, neotřelé melodie a naléhavý zpěv. Chief Bromden právě vydávají třetí album in/tense logic na labelu Full Moon Forum a v plném znění ho představí 28. března. V rámci večera vystoupí se svými sety i hosté - slovenský raper a král trýzně Edúv syn a magická Barbora Hora.

Info

Kabinet múz
web klubu

foto © se svolením kapely Bren

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonic Meditation v kostele U Salvátora

redakce 17.06.2024

Nový koncept hudebně-komunitních událostí varhanice Katty, bude hostit její přátele z hudebního prostředí.

Performance mapující vývoj heavy metalu v podání Johna Dorana

redakce 16.06.2024

Editor, hudební publicista, autor a moderátor John Doran (The Quietus, The Guardian, BBC) v MeetFactory před koncertem Chelsea Wolfe.

Multimediální výstava Singularita.

redakce 16.06.2024

Skupina Homo_Digitalis_3.2.1 odhalí v Hradci Králové svou multimediální instalaci #Singularity - Human Expiration: 2045 vytvořenou za pomocí AI nástrojů.

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

redakce 14.06.2024

V rámci akce Sustain: Hudba a udržitelnost kapela vystoupí hned dvakrát.

Letní kino MeetFactory se vrací na dvorek

redakce 11.06.2024

Filmový program sezóny nese podtitul Save the World a nabídne sérii dvanáct snímků tematizujících globální společenské fenomény.

Jann, Been Stellar i Sam Tompkins v Praze

redakce 10.06.2024

Jak zní New York dnešních dní? Been Stellar v sobě mají dravost The Strokes i melodramatičnost The 1975... Tři jména v režii Fource.

Puuluup v letním saunoví Nuuk

redakce 09.06.2024

Misionáři hudebního nástroje talharpa, který vypadá jako obří kráječ na vajíčka, ale zní jako ta nejdivočejší tancovačka i sladká ukolébavka zároveň.

Jessica Pratt přiveze do Futura nové album

redakce 09.06.2024

Podmanivý folk, který láká posluchače k návratu do minulosti, ale zároveň je moderní.

Model/Actriz a Lip Critic poprvé do Česka

redakce 07.06.2024

Živá vystoupení Lip Critic jsou v kontrastu s hyperstylizovanou produkcí desek zaměřená na improvizaci a experimentování.

Červnový Kabinet múz

redakce 07.06.2024

Silný večer slibuje spojení islandské kapely Gróa, slovenských Shallov a Dominika Proka. Od nekontrolovaného hněvu až po formulovanou existenciální úzkost. A dál.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace