Zprávy / Nové desky

Děti mezi reprákama míří mezi repráky

Děti mezi reprákama míří mezi repráky

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.04.2015

Rok 2015 přivítá na současné české alternativní scéně nové jméno. Děti mezi reprákama jsou připravovaný kolaborativní projekt Dominika Zezuly (post-hudba), jehož cílem je spojit co nejvíc kreativních indie hlav dohromady podle hesla "Když můžou být featy v elektronice, můžou být i v kytarách."

A protože jarní sezona za chvíli končí, je nejvyšší čas pustit ven první vlaštovku. Singl Co s malým Adámkem si vystačí se dvěma kytarami, z nichž tu hlasitější obstarává hostující David Zeman (Kalle, Nod Nod, ex-Veena).


Křest singlu proběhne 30. dubna v holešovickém Podniku, stylově právě po boku Kalle. Po sérii několika neveřejných podzimních "postelových" mikro-vystoupení, pořádaných vždy v ložnici s kapacitou maximálně pěti posluchačů, tak nové skladby zazní vůbec poprvé před širším publikem.

Celá deska vyjde na podzim na labelu Červený kůň a představí se na ní řada dalších hostů. Zatím nemají Děti mezi reprákama stálou sestavu, takže si místo promo fotografií musí vystačit s alternativním vizuálem. Ještě že existuje MS Paint čili Malování, ve kterém se dá udělat i celý klip. Minimalismus v hudbě, minimalismus všude.

Info

www.cervenykun.cz

Kalle + Děti mezi reprákama
30. 4. 2015 20:00 Podnik, Praha
www.facebook.com/events/663091630461666

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nové EP Hello Marcel, letní skotačení

redakce 18.06.2022

Tři příběhy, tři situace, tři různě rychlé skladby. Jejich podobnost s realitou je čistě náhodná. Pojďme jim pomoci zorientovat se ve světě a najít si své místo.

Explicit Compilation 01

redakce 10.06.2022

Brněnský kolektiv Explicit, který je na poli lokální klubové scény známý hlavně díky pořádání rave parties, vydává debutový hudební projekt

Eurodel je Indigo

redakce 09.06.2022

„Hravá, temná a duchem mladá,“ těmito slovy popisuje rapper Eurodel své sólové album Indigo.

Beach Bum debutují u Kabinet Records

redakce 03.06.2022

Permanentní filmový večírek z Floridy a pestrobarevné košile Matthewa McConaugheyho dokonale korespondují s náladou hudební tvorby Beach Bum i přebalem alba T-Rex Goes On Holiday.

Drť mají novou desku: Minister

redakce 31.05.2022

Texty piesní tentoraz pochádzajú z videonahrávky súkromného rozhovoru Jána Počiatka s Dobroslavom Trnkom, ktorú tajne urobil “podnikateľ” Marián Kočner.

Miss Petty: Mega Kozy

redakce 30.05.2022

Miss Petty, coby jedna z nejznámějších českých drag queens, je stále výjimečná tím, že si skládá vlastní hudbu. Nyní vydává nový ulítlý singl Mega Kozy.

Monochrome, nové EP Marka Dadoka

redakce 24.05.2022

Grafik a producent z nejprogresivnějšího tuzemského dnb labelu Sinful Maze Recordings nechal po pandemii neurofunkových vykrucovadel a ostrých 2stepů.

Jaromír 99. Letní kapela je Mimosezóna

redakce 22.05.2022

Letní kapela s Jaromírem Švejdíkem (Jaromír 99) nabízí na debutovém albu rockový výlet za písničkou horským krajem rockové melancholie a nezčeřené vícehlasé pohody.

Vychádza Echo Cube od Analogrunner

redakce 16.05.2022

Echo Cube je citlivo vyskladaná mozaika elektronických skladieb, demonštrujúca rôznorodosť a zvukofarebnosť.

Holy Fanda & The Reverends vydávají album

redakce 15.05.2022

Dopisy v lahvi v produkci Martina Tvrdého je nabité silnými písněmi, originálním zvukem a výpovědí, která překypuje emocemi.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace