Zprávy / Nové desky

Děti mezi reprákama míří mezi repráky

Děti mezi reprákama míří mezi repráky

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.04.2015

Rok 2015 přivítá na současné české alternativní scéně nové jméno. Děti mezi reprákama jsou připravovaný kolaborativní projekt Dominika Zezuly (post-hudba), jehož cílem je spojit co nejvíc kreativních indie hlav dohromady podle hesla "Když můžou být featy v elektronice, můžou být i v kytarách."

A protože jarní sezona za chvíli končí, je nejvyšší čas pustit ven první vlaštovku. Singl Co s malým Adámkem si vystačí se dvěma kytarami, z nichž tu hlasitější obstarává hostující David Zeman (Kalle, Nod Nod, ex-Veena).


Křest singlu proběhne 30. dubna v holešovickém Podniku, stylově právě po boku Kalle. Po sérii několika neveřejných podzimních "postelových" mikro-vystoupení, pořádaných vždy v ložnici s kapacitou maximálně pěti posluchačů, tak nové skladby zazní vůbec poprvé před širším publikem.

Celá deska vyjde na podzim na labelu Červený kůň a představí se na ní řada dalších hostů. Zatím nemají Děti mezi reprákama stálou sestavu, takže si místo promo fotografií musí vystačit s alternativním vizuálem. Ještě že existuje MS Paint čili Malování, ve kterém se dá udělat i celý klip. Minimalismus v hudbě, minimalismus všude.

Info

www.cervenykun.cz

Kalle + Děti mezi reprákama
30. 4. 2015 20:00 Podnik, Praha
www.facebook.com/events/663091630461666

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Fæ Bestia zamířila do dubstepu

redakce 21.06.2024

Hate na mysogynii i světový konflikt optikou bionické vážky. Fæ Bestia na nahrávce Heart Transplant prochází životní proměnou.

Nová deska kapely Veneer

redakce 17.06.2024

I zde hraje prim elektronická produkce navzdory tomu, že oba kytaristé do skladeb dodali spoustu kytarových partů.

Čáry života chystají album

redakce 14.06.2024

Tematicky se na nahrávce prolnou současná společenská témata jako bytová situace, enviromentální problémy a kritika kapitalismu.

Martyyna vydala novou desku

redakce 12.06.2024

Spíše než do probuzení se však nyní noří do atmosféričtějších snových krajin. Album vyšlo u mexického labelu Infinite Machine.

Toad Planet debutují u Kabinet Records

redakce 11.06.2024

Hudební projekt organicky zformovaný kolem muzikantů z Ostravy a divadelníků z brněnské JAMU po třech singlech vydává debutové album.

Ploy vydávají druhé album

redakce 02.06.2024

Prostor hudby lze žánrově popsat těžko, stále slouží někdejší definice „pop se strychninovým úsměvem, nakyslý jazz s příměsí TNT“.

Karol Mikloš zverejnil singel avizujúci septembrový album

redakce 31.05.2024

Retrospektívna pieseň prekypujúca emóciami sa zásluhou textára Pavla Bartoša vracia na bratislavské ulice deväťdesiatych rokov.

Nový singl Niny Kohout

redakce 29.05.2024

Ve Flavoured & Eaten jsou slyšet prvky funku, mluveného slova à la Laurie Anderson a hudební produkce, která udržuje diváka v absolutním střehu během celé skladby.

Zdeněk Lichnovský na Bad Names

redakce 28.05.2024

Vyhořelý umělec vydává první sólo singl z debutové desky. Spolupracuje s Martinem Nouzou a Lenkou Zbořilovou.

Sun+Dead u Polí5

redakce 26.05.2024

Hosty na nahrávce jsou baskytarista Mike Watt, kytarista Paul Leary z The Butthole Surfers, zpěvák Slim Cessna ze Slim Cessna's Auto Club a další.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace