Zprávy

Dvojalbum The Smashing Pumpkins za sparkovskou cenu

Dvojalbum The Smashing Pumpkins za sparkovskou cenu

pr | Zprávy | 21.11.2020

Už 27. listopadu vystřelí na oběžnou dráhu naší planety nová nahrávka The Smashing Pumpkins Cyr. Billy Corgan a jeho banda se pochlapí rovnou dvojalbem, na němž fanoušci najdou velkorysou dvacítku skladeb. Předobjednejte si nahrávku už teď prostřednictvím Sparku.


Lídr Billy Corgan na novém materiálu pracoval déle než rok a už dříve prozradil, že by čerstvé skladby měly být „docela odlišné“ oproti tomu, na co jsme od kapely zvyklí. Deska bude navazovat na počin z roku 2018 Shiny And Oh So Bright, Vol. 1 / LP: No Past. No Future. No Sun. Půjde o první nahrávku po osmnácti letech, na které pracovaly tři čtvrtiny původní sestavy: Billy Corgan, Jimmy Chamberlin a James Iha. V aktuální sestavě dále figuruje Jeff Schroeder. Původní basačka D'arcy Wretzky se personálního reunionu neúčastnila.

Nahrávka Cyr vychází na CD a 2LP na barevném vinylu. Předobjednat si ji můžete tady.

Info

Smashing Pumpkins – Cyr (Sumerian Records, 2020)
web interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Kateřina Janišová: Women

Barka Fabiánová 25.11.2020

Talentovaná česká fotografka Kateřina Janišová připravuje knihu velkoformátových fotografií Women. Podpořit ji můžete na Hithitu.

Hudobný festival Next bude virtuálnym 3D zážitkom

redakce 25.11.2020

Live streamy vlakových jázd, zábery z centier veľkých miest, kamerové pasce z chránených prírodných oblastí, ale aj chat roomy, mačacie útulky, konferenčné hovory.

Café Na půl cesty nabídne živý koncert v rámci týdne duševního zdraví

redakce 24.11.2020

Živý přenos koncertu Václava Havelky III proběhne v rámci sedmidenní výzvy #namouduši.

Srdcařská okénka v Rock Café

redakce 24.11.2020

Dvakrát týdně vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou. Jindřích Šídlo, Nora Fridrichová nebo Petr Pavel.

Láska, nikoliv strach - Long Play Belarus

redakce 24.11.2020

Deset běloruských kapel se spojilo, aby vytvořily kompilaci Long Play Belarus. Skladby byly nahrány v době, kdy se pohled Bělorusů na život i jejich zemi dramaticky proměnil.

Český seriál #martyisdead získal cenu Emmy

redakce 24.11.2020

Mezinárodní akademie televizních umění a věd vyhlásila v New Yorku internetový seriál #martyisdead jako vítěze mezinárodní ceny Emmy.

Na Mezipatrech zvítězilo německé drama Nic ve zlým

redakce 24.11.2020

Vítězem hlavní soutěže se stalo německé drama Nic ve zlým režiséra Faraze Shariata o životě mladých queer přistěhovalců v Německu.

Vinyla ohlašuje Cenu Jany „Apačky“Grygarové za publicistiku

redakce 23.11.2020

Organizátoři hudebních cen Vinyla se rozhodili ocenit mladé zástupce kvalitní hudební žurnalistiky.

Noisy Pots vydávají živák

redakce 23.11.2020

Noisy Pots mají originální zvuk, který tvoří za použití hrnců, kýblů a dalších „bicích nástrojů“ z kuchyně či garáže v kombinaci s elektronikou, synthy a vokály.

Lux Film Days streamují nejlepší evropské filmy zdarma

redakce 23.11.2020

Atmosféru kina navozují tematické úvody, a především textový chat před projekcí a po filmu, kde mohou diváci diskutovat o filmu.