Zprávy / Úplňkové

Full Moon #156 na Spotify

Full Moon #156 na Spotify

redakce | Zprávy / Úplňkové | 08.05.2024

Hvězdná dvojice Annet X a NobodyListen září na obálce nového čísla, doprovázené výjimečnými fotografiemi od Kariny Golisové. V hlavním rozhovoru s touto dvojicí Vojtěch Tkáč prozkoumává široké spektrum témat, včetně stručné historie československého R&B a rozhovoru s další talentovanou umělkyní Teou Sofií. Poslední část titulního bloku je věnována tradiční rubrice Moonfive, tentokrát reflektující důležité páry v domácí populární hudbě.


V dubnovém vydání najdete profil americké R&B umělkyně Liv.e, inovátora žánru flamenco Niña de Elche a australského hudebníka Genesise Owusua. Kromě toho čekají na čtenáře rozsáhlé rozhovory s domácími skupinami Mutanti hledaj východisko a Chief Bromden. Mezi novými nahrávkami, které jsou představeny v rozhovorech, jsou elektronická hudebnice Jlin, lídr slovutných Einstürzende Neubauten Blixa Bargeld a anglická umělkyně Nadine Shah. Časopis také nabízí reportáž z festivalu Berlinale, povídání s německou soundartistkou Christine Kubisch a pravidelnou rubriku Song Story věnovanou francouzské novovlnné skupině Les Rita Mitsouko.

Info

Tištěné číslo hledejte v trafikách nebo na e-shopu.

Full Moon #156 na Spotify
Full Moon Facebook
Full Moon Instagram

foto © Karina Golisová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Full Moon #157 na Spotify

redakce 06.06.2024

Pečlivě vybrané nové desky, recenze knih a filmů a spoustu dalšího hledejte na stránkach Full Moonu. Playlist vám udělá společnost!

Full Moon #157: S úsměvem v erbu

redakce 23.05.2024

Full Moon s titulním tématem věnovaným The Smile vychází s úsměvem v erbu a 128 stránkami plnými nejnovějších informací (nejen) ze světa hudby.

Moody Moon Noize vol. 5: Pustá země, Experimenty i tance na hladině

redakce 30.04.2024

S jedním ze svých pověstných DJ setů vystoupí na hladině místního Kamencového jezera slovenský producent Fvlcrvm.

Full Moon #156: „Dám si víc, já nechci málo“

redakce 24.04.2024

„Dám si víc, já nechci málo,“ zíůvá Annet X na novém albu a Full Moon k tomu ve chvíli, kdy ona ve dvojici s NobodyListenem obráží české kluby, přidává celé…

Full Moon #155 na Spotify

redakce 09.04.2024

Recenzní sekci ovládla skupina Berlin Manson, jejíž nové album Poor but Sexy se stalo deskou měsíce.

Full Moon Coffee: Svěží africké vize

redakce 05.04.2024

K nadcházejícímu jaru jistě přijde k chuti lehká a svěží káva odrůdy Red Bourbon, s malebným chuťovým profilem s výraznými tóny zralých jablek a čaje Roiboos.

Full Moon #155: Na pouštní planetě

redakce 26.03.2024

Čísla věnovaná filmu nejsou v historii Full Moonu ničím výjimečným, drobnohled si zasloužil už vesmír Star Wars nebo stoky Trainspottingu, nyní je na řadě planeta Arrakis.

Full Moon #154 na Spotify

redakce 07.03.2024

Holky v punku, Bibione, Nadine Shah a spoustu dalšího.

Full Moon #154: Holky v punku

redakce 22.02.2024

Titulní téma je věnováno holkám v punku. V punku nikoli žánrovém, ostatně i jeho vnímání se v průběhu let notně měnilo, ale ve smyslu postoje, vzdoru, protestu.

Ment Moon 2024 na Spotify

redakce 19.02.2024

Festival hraje především na objevování nových tváří (nejen) postjugoslávského a balkánského undergroundu. Pojďte se s námi připravit na narozeninový Ment s naším playlistem!

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace