Články / Seriály / / KlipyTipy

KlipyTipy: Pkrek - Dose (feat.3MMC)

KlipyTipy: Pkrek - Dose (feat.3MMC)

redakce | Články / Seriály / / KlipyTipy | 20.01.2020

Slovenský producent Pkrek prichádza s ďalšou novinkou, ktorá by mala byť súčasťou jeho nového pripravovaného projektu. Na svoj singel prizval interpretov zo zoskupenia 3MMC, ktorí sa postarali aj o vizuálnu stránku tejto skladby.

„Carlos ma kontaktoval cez web, že narazil na moju dosku vo vinylshope v Paríži a páčia sa mu moje skladby a hlavne zvuk syntetizátorov, ktorý vytváram vo svojich projektoch. Poslal mi aj jeho videoklipy a mňa zaujal najmä najtvrdší song s názvom Traparnak. V MPC-čku som mal pripravených niekoľko hudobných podkladov a jeden som vybral. Kedže tvorím albumy vždy s určitou tematikou, inšpiroval som ich k napísaniu songu, ktorý zapadá do konceptu celeho pripravovaného projektu.“

Za sebou má spolupráce s menami ako Monika Načeva, Marian Jaslovský, Karaoke Tundra, Modré hory, Moimir Papalescu, Side9000, Dj Five, Barbora Bloom, The Youniverse, Tom (Skywalker) a iní. Jeho tvorba je rozmanitej atmosféry a Pkrek ju sám pokladá za spôsob svojho vyjadrenia. Zvukový rukopis je charakteristický údernými, chaotickými bicími, melancholickými a hĺbavými melódiami, ktoré vzbudzujú dojem autorovej frustrácie a samotnú tvorbu využíva ako ventil vlastných pocitov.

Info

Pkrek
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Premiéra: Bolehlav - Anxieta

redakce 03.06.2021

Dubstep, breakcore, metal i noise a industrial, elektronické hračky a kytara. Bolehlav představuje druhé video a uzavírá jednu etapu.

Premiéra: Hello Marcel - Píva

redakce 31.05.2021

Klip Píva, který se natáčel v pražském klubu Rock Café, sice vychází z neveselé situace, ale smutný - jak je skupině Hello Marcel vlastní - příliš není. Realita se tlačí…

Premiéra: February představují environmentální baladu Scolytinae

redakce 06.05.2021

February představují environmentální baladu Scolytinae, inspirovanou kůrovcovou kalamitou.

KlipyTipy: Sebe - Pocta Mikeovi T

waghiss666 24.09.2020

Tentokrát country-rapové duo Sebe přichází po krátké pauze s dalším singlem. Zavzpomínejte na vzácně klidné časy letošního léta a poctěte Mikea T.

KlipyTipy: The Membranes – The City Is an Animal (Nature Is Its Slave)

Michal Pařízek 27.05.2020

K albu What Nature Gives… Nature Takes Away vzniklo klipů již několik, tentokrát Membranes vsadili na totální minimal – iPhone, skutr a světla velkoměsta.

KlipyTipy: Syntia Rose - Cold Water

redakce 20.03.2020

Frida Blomberg Håvardstun a Magdaléna Manderlová aka Syntia Rose chystají na jaro nové EP. Tohle je jedna z prvních ochutnávek.

KlipyTipy: Ptakh_Jung - Monika

redakce 11.03.2020

Krátký film autenticky popisuje život ukrajinské mládeže. Tedy večírky s kamarády, alkoholem a drogami.

KlipyTipy: Chelsea Wolfe - Highway

redakce 07.03.2020

"Další město, další den," zpívá Chelsea Wolfe ve skladbě Highway. A předtím, než se zase vydá na evropskou tour, pouští do světa i videoklip k ní.

KlipyTipy: Bookie Baker - Autumn Wind

redakce 25.01.2020

Kapela obsadila do hlavních rolí klipu známého novelistu Marka Slouku se synem Zackem.

KlipyTipy: Ginny Andro – So Far OK

redakce 23.01.2020

Na své novince Ginny oproti debutu výrazně zvážněl a v písni se dotýká rape culture, zneužívání a domácího násilí.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace