Zprávy / Festivalové

Kompletní lineup Meltu

Kompletní lineup Meltu

redakce | Zprávy / Festivalové | 15.04.2024

Dočkali jsme se finální várky jmen na už tak solidně našlapaný lineup německého Meltu a i tentokrát to stojí za to. I v této vlně je zastoupena celá řada žánrů a vystupujících, od zavedených jmen po ty, kteří jsou na hudební scéně spíše nováčky.

Na začátek stojí za to zmínit Overmono, kteří víří vody elektronické hudby už nějaký ten pátek, nebo Chase & Status a jejich proslulé intenzivní DJ sety. Při západu slunce u jezera Gremmin pak zahraje své neobyčejné moderní jazz-fusion melodie Yussef Dayes. Z novější vlny domácích interpretů a interpretek zahrají Souly nebo Domiziana, která ve své tvorbě šikovně kombinuje hyperpop a eurodance.

Čistě elektronické stage ovládnou DJ Python, Fadi Mohem, Supergloss, SLIC Unit, Djrum, D. Tiffany nebo DJ Spit b2b Kikelomo. Tento už tak dost pestrý mix jmen doplní ještě např. virální senzace jako Jersey nebo Bambii, živě se představí projekt DJ Swagger and the Program Jazz Busters, dále Elias, error, H.i.T. nebo Lucy Dye.

Info

Melt 2024
11.-13. 7. 24
Ferropolis, Německo
web

foto © se svolením Melt festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Marienbad Film Festivalu v duchu Regenerace

redakce 19.05.2024

Celý festival zahájí projekce nového filmu režisérské legendy španělského filmu Víctora Ericeho Zavřít oči.

Festival Holostok oživí pohraničí

redakce 19.05.2024

Kolem Holostoku se stihla vybudovat početná komunita, která se v Holostřevech v předposledním červnovém víkendu potkává.

Let It Roll kompletuje

redakce 17.05.2024

Hlavními taháky jsou žánrové hvězdy, ať už A.M.C., populární uskupení Rudim3ntal, které se vrací po pěti letech s novou show, nebo hitmakeři Netsky, Sigma, Sub Focus a Wilkinson.

Festival Bukolika odhalil lineup

redakce 16.05.2024

Dramaturgie Bukolika je typická představováním lokálních talentů na poli experimentální či elektronické hudby.

Proměna festivalu Deziluze

redakce 16.05.2024

U příležitosti letošního výročí bude Festival Deziluze věnovat zvláštní pozornost Kafkově odkazu.

Karneval marnosti na zámku Ptení

redakce 13.05.2024

Pomíjivost věcí, prázdnota a nicota světa, ve kterém nás čeká jen smrt – alespoň ty šťastnější. Tři dny plné hudby, tance a další zábavy na rozpadajícím se zámku.

Folkové prázdniny lákají

redakce 12.05.2024

Silné zastoupení bude mít letos americký kontinent - od old-time music z Apalačských hor přes americanu, gotický folk až po hudbu z Kolumbie, Mexika a Venezuely.

Místní Fesťák bude hostit Don Vito

redakce 11.05.2024

Náhlé změny rytmu, hravé bicí a vášnivé výkřiky nadšení. To je tříčlenné noise spoko roko až pomalu kórové komando Don Vito.

Na Pohode vystúpi Donny Benét, B-complex a veľa ďalších

redakce 11.05.2024

Kráľovná slovenského dnb B-complex predstaví na Pohode najväčšiu show, akú dosiaľ pripravila.

Beseda pohostí kanadskou raperku Backxwash nebo britské PVA

redakce 07.05.2024

Tvorba letos patrně největšího taháku Besedy, raperky Backxwash, vychází z žánrů jako jsou horrorcore, hip-hop, heavy metal, industriální metal nebo postrock.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace