Zprávy / Úplňkové

Ment Moon 2022 na Spotify

Ment Moon 2022 na Spotify

redakce | Zprávy / Úplňkové | 07.06.2022

Festival Ment patří mezi nejoblíbenější akce v redakci Full Moonu, slovinský showcase se tradičně a zaslouženě pyšní propracovanou dramaturgií i úzce zacílenými tématy konferenční části. Za návštěvu stojí i samotná slovinská metropole, do které se letos těšíme obzvlášť – vzhledem k nejistotě v rámci (snad) doznívající pandemie se pořadatelé rozhodli letošní edici přesunout z tradičního začátku února na červen a nám ani trochu nevadí, že se pro jednou nebudeme v centru Metelkova brodit ve sněhu či loužích.

V programu najdeme hvězdy typu Alyona Alyona nebo Yves Tumor, lokální aktuality Rok Zalokar nebo Zevin, západní naděje jako Martha Skye Murphy a Global Charming nebo také silné česko-slovenské zastoupení: God and Eve, HRTL, Ursulou Sereghy, Sinks nebo Toyotou Vangelisem. A vůbec poprvé třeba i record fair. Výběr z dalších jmen v playlistu, těšíme se moc.

Info

Ment Ljubljana
8. – 10. 6. 2021
Lublaň, Slovinsko
fb event

foto © Jan Kuča

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Full Moon #155 na Spotify

redakce 09.04.2024

Recenzní sekci ovládla skupina Berlin Manson, jejíž nové album Poor but Sexy se stalo deskou měsíce.

Full Moon Coffee: Svěží africké vize

redakce 05.04.2024

K nadcházejícímu jaru jistě přijde k chuti lehká a svěží káva odrůdy Red Bourbon, s malebným chuťovým profilem s výraznými tóny zralých jablek a čaje Roiboos.

Full Moon #155: Na pouštní planetě

redakce 26.03.2024

Čísla věnovaná filmu nejsou v historii Full Moonu ničím výjimečným, drobnohled si zasloužil už vesmír Star Wars nebo stoky Trainspottingu, nyní je na řadě planeta Arrakis.

Full Moon #154 na Spotify

redakce 07.03.2024

Holky v punku, Bibione, Nadine Shah a spoustu dalšího.

Full Moon #154: Holky v punku

redakce 22.02.2024

Titulní téma je věnováno holkám v punku. V punku nikoli žánrovém, ostatně i jeho vnímání se v průběhu let notně měnilo, ale ve smyslu postoje, vzdoru, protestu.

Ment Moon 2024 na Spotify

redakce 19.02.2024

Festival hraje především na objevování nových tváří (nejen) postjugoslávského a balkánského undergroundu. Pojďte se s námi připravit na narozeninový Ment s naším playlistem!

Od chaosu a hluku k síle písně. Chief Bromden v březnu vydají novou desku

redakce 02.02.2024

Pětice hudebníků z eklektických hudebních kruhů se na novém albu stává něčím větším než jen součtem svých částí.

Moody Moon Noize vol. 5: Jezero, lázně a extáze. Podruhé v Chomutově.

redakce 31.01.2024

Loňská edice oživila hned několik pozoruhodných prostor v městském centru, pro aktuální ročník pořadatelé slibují další exkluzivní lokace – například Kamencové jezero nebo Městské lázně.

Full Moon #153 na Spotify

redakce 17.01.2024

Olivia Rodrigo, redakční žebříčky, TikTok. A taky playlist!

ESNS Moon 2024

redakce 16.01.2024

Program letošního ročníku festivalu Eurosonic Noorderslag vypadá vskutku mocně, koncentrace nových jmen, hvězd, starých známých a kamarádů je pozoruhodná.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace