Zprávy / Pozvánky

Ron Gallo poprvé v Praze

Ron Gallo poprvé v Praze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 13.08.2018

Reprezentanti garage rocku východního pobřeží Ron Gallo poprvé v Praze. A rovnou v novým prostoru, kterej musíte navštívít. Na holešovický náplavce je už měsíc zaparkovaná nová lodička, která 50 let vozila písek a uhlí, Altenburg 1964. Dneska má však Altenburg úplně jinej náklad a odehrávaj se tam zajímavý akce.

Týpeček, původně z Philadelphie, kterej si kromě skvělýho afra na live koncerty vozí další skvělý hudebníky, basáka Joea Bisirriho a bubeníka Dylana Seveyho. V tomhle složení předvedou nejlepší east coast garage rock, kterej momentálně na scéně je. Ron hraje na kytaru jako Jack White ve svých nejlepších letech a zpívá ještě líp. Ztělesňuje garage rock, po kterým jsme vždycky prahli. Má to message, je to melodický, je to psychedelický, je to nářez. Je to rock'n'roll v pravym slova smyslu, na kterej nezapomenete.


Na evropský kontinent teď míří s čerstvým počinem Really Nice Guys, o kterém platí vše výše zmíněné v novém svěžím kabátku, na bandcampu ho najdete též. Tenhle člověk bude za pár let s největší pravděpodobností headlinovat největším světovejm festivalům. Doražte si poslechnout věc, kterou svět pochopí až za pár roků. Jako předskokan se představí slovenští Genuine Jacks.

Info

Ron Gallo (us) + Genuine Jacks (sk)
16. 8. 2018 20:00
Altenburg 1964, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Velebné muzikantství Flook

redakce 12.11.2019

Instrumentální mistrovství čtyř hráčů a vynalézavá, brilantní schopnost reagovat na sebe navzájem.

Tom Holliston zahraje v Kaštanu

redakce 12.11.2019

Jeho písničky jsou udivující neokázalostí a prostotou, takže napoprvé posluchači ani “nedocvakne”, jak originální a pečlivě dynamicky vystavěné jsou.

Jeden obrat za druhým. Turnover v Praze.

redakce 12.11.2019

Nebyli by to Turnover, kdyby jejich novinka nepředstavovala další obrat: „Na tomhle albu jsme si víc než kdy dřív užívali krásu psaní populární hudby,“ popsal zpěvák Austin Getz.

Akustický šleh: Gwenifer Raymond podruhé u nás

redakce 11.11.2019

Její syrový zvuk a rychlá hra v lecčem připomene rané nahrávky od Johna Faheyho. Můžete se těšit na barvitou instrumentální hudbu, vracející zpátky v čase.

Od vzpomínek k současnosti. I Kaštan slaví 30 let svobody

redakce 11.11.2019

Sérií pořadů, vztahujících se ke kulatému výročí Listopadu 1989, se chce i klub Kaštan připojit k poděkování za třicet let svobodného fungování společnosti.

Dánští Efterklang se po šesti letech vracejí do Prahy

redakce 11.11.2019

Indie pop, indie rock, synthpop, elektornická hudba, dark wave nebo glitch – takto média definují styl této populární skupiny.

Vitalic přiveze na Flédu Kompromat

redakce 10.11.2019

Originální mix berlínského techna, postpunku a osmdesátkového synthpopu je výsledkem spolupráce s nekonvenční hudebnicí Rebekou Warrior.

NTS trio oslaví deset let své existence

redakce 10.11.2019

NTS trio (Nejtek, Tichý, Smetáček), to je volná improvizace i důmyslná kompozice, současná hudba, alternativní jazz rock, psychedelické plochy.

Herec Keifer Sutherland do Prahy přiveze své letošní album

redakce 10.11.2019

Srdcem alba Reckless & Me je country music, ale slyšíme na něm i vlivy folku, rocku, blues a jiných žánrů.

Soundtrack of Prague nejen o Pragerovi

redakce 09.11.2019

Projekt SPAM - Karel Gott Prager je volným útvarem, který bourá klišé kolem Karla Pragera a nastavuje jiný úhel pohledu na jeho odkaz a tvorbu. Dukla, ±0 i Vladimír 518.