Zprávy / Pozvánky

The Movement: odvahou v hlasité hudbě

The Movement: odvahou v hlasité hudbě

redakce | Zprávy / Pozvánky | 07.09.2015

The Movement, to jsou Hard Mods, kteří neváhají říct Ne! Oficiálními vyhledávacími cestami se toho o nich příliš nedozvíte, zprávy o sobě dávkují střídmě. Místo toho komunikují svojí hudbou, texty a prohlášeními. Songy o vztazích kombinují s ostře vyhraněnými politickými sděleními.

The Movement z dánské Kodaně dal dohromady textař a kytarista Lukas Shefrey v roce 2002. Úderná tříčlenná sestava vydává o rok později první album Move a vyráží na tour po boku německých Terrorgruppe. V roce 2004 dostávají možnost zúčastnit se Deconstruction tour vedle Beatsteaks, Pennywise, Anti-Flag a the Slackers. Zatím poslední deskou je Fools Like You z roku 2012. The Movement nepolevují, po několika změnách v sestavě se z kapely stal téměř rodinný byznys a mají našlápnuto jako nikdy předtím.


The Movement často prohlašují, že lidé by se měli naučit přemýšlet. O sobě, o svém vztahu k politice a současným zřízením. Chtějí být inspirací a hlasitou hudbou dodat odvahu sobě i lidem, kteří jsou ochotni naslouchat.

Info

The Movement (dk)
6. 10. 2015 20:00, Pod Lampou, Plzeň

The Movement (dk) + Kung Fu Girlz
9. 10. 2015 20:00, Klub Buben, Praha

www.facebook.com/events/429853547198583
www.themovement.dk
www.facebook.com/musicclubbuben

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Večer s Kateřinou Šedou na Moje kino Live

redakce 04.03.2021

Umělkyně bude během živého přenosu hovořit o projektech, jež můžou ostatní motivovat k vlastní aktivitě, a tím jim pomoci překlenout aktuální složitou dobu.

Otvorená výzva na tretí ročník festivalu Tehláreň

redakce 28.02.2021

Cieľom festivalu je sieťovať komunitu mladej generácie umelcov zo Slovenska a okolitých štátov, ktorá sa môže v neformálnej atmosfére vzájomne spoznať medzi sebou.

Akci Národ sobě – kultura podpoří i Morcheeba

redakce 26.02.2021

Koncert Národ sobě – kultura tobě je postavený především na neobvyklých nebo ne často slýchaných kooperacích.

Madhouse Express vs. Weird Visuals vs. stream

redakce 25.02.2021

Spojení psychedelického rocku a osobitého projevu kapely Madhouse Express doplní projekce liquid-light show.

Urban Market nabídne koncerty i přednášky

redakce 25.02.2021

Festival nabídne během pěti dní koncerty 52 Hertz Whale, Isama Zing, Bad Karma Boy, Felix, Tono S. a Lannne.

Do Prahy přijedou I Like Trains

redakce 14.02.2021

Hudebně stojí svébytná tvorba I Like Trains nadále mezi postpunkem, new wave a gothrockem, ale je prosáklá i vyloženě popovými linkami a hlavně nikdy neutichajím groovem a podivně skličující energií.

Změny akcí Fource Entertainment přehledně

redakce 11.02.2021

Koncerty nám chybí stejně jako vám, ve stávající nepříznivé situaci ale dělají Fource Entertainment vše pro to, aby se naplánované akce nerušily.

Benefiční streamy pro Klub 007 Strahov

redakce 28.01.2021

Dva večery, sedm super hero kapel, žánry hard, fast and loud, tak jak je na kopci zvykem. Sety nehorázně krátké a maximálně zničující.

Zavřená MeetFactory servíruje místo živé kultury podcasty

redakce 20.01.2021

MeetFactory se snaží plnit svou misi i přesto, že její dveře musí zůstat zavřené. V podcastu Tovární hlášení zpovídá důležité osobnosti české i slovenské kultury.

Celebration44 online

redakce 30.12.2020

Vánoční atmosféra byla tradičně úzce spjatá s party Celebration44 a letos, ačkoliv tomu náročné časy nepřejí, tomu nebude jinak.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace