Akce

Sónar s inzenzivním lineupem

Sónar Barcelona 2024
13. 06. 2024 15:00 - 15. 06.
, Barcelona, Španělsko

Katalánskou metropoli Barcelonu mezi 13. a 15. červencem roztančí 31. ročník festivalu Sónar, na kterém se představí současné hvězdy i nesmrtelné legendy elektronické hudby z celého světa. Program skládající se z částí Sónar by Day, Sónar by Night, Sónar+D a OFFSónar je opravdu nadupaný a hlavními tématy festivalu jsou posouvání hranic v hudbě, objevování nových oblastí, inovace a kreativita.


Své euforické melodie představí legendární Paul Kalkbrenner a aktuální techno scénu zastoupí např. VTSS a Charlotte de Witte. Na své si přijdou i fanoušci a fanynky deep houseu s vystoupením Cinthie a drum’n’bassu s DJ Flight & MC Chickaboo.

Návštěvníci se můžou těšit také na vystoupení avantgardní umělkyně Sevdalizy, Floating Points nebo estonské rapové ikony Tommyho Cashe. Svou první show ve Španělsku má před sebou experimentální umělkyně Aïsha Devi, která uvede představení Les Immortelles, a ze svého oceňovaného alba Atlas zahraje Laurel Halo. Společný nový projekt Cortical představí Dømochevsky a Daniel Benza a nebude chybět ani kolaborace rapera Iceboy Violet s producentem Nueen.

Výše zmíněná jména jsou pouze hrstkou z jedinečných vystupujících letošního ročníku Sónaru. Festival dá prostor i řadě kolektivů z celého světa, diskusím, přednáškám a performances. Celý program najdete tady.

Info

Sónar Barcelona 2024
13.-15. 6. 2024
Barcelona, Španělsko
web

foto © se svolením festivalu Sónar

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Továreň v Smolníku na 66 hodín ožije kultúrou

redakce 24.06.2024

Volovské vrchy a kráľovské banské mestečko Smolník ponúka prechádzky po okolí, objavovanie baníckej štôlne aj kúpanie sa v Smolníckom tajchu.

Jubilejní Letní filmovou školu zakončí Vlny

redakce 23.06.2024

Vrátí se oceňovaní zahraniční režiséři, kteří Filmovku navštívili v uplynulých letech – Fridrik Thór Fridriksson, Mohsen Makhmalbaf či Sean Ellis.

Desetidenní Ji.hlava láká k objevování

redakce 22.06.2024

Program nabídne velkou retrospektivu režisérů Víta Klusáka a Filipa Remundy a jejich producentské společnosti.

Hosti MFF Karlovy Vary a zahajovací koncert Kosheen

redakce 21.06.2024

Respektovaný tvůrce uvede své dva filmy Kafka a Mr. Kneff, zařazené do sekce Touha stát se Indiánem: Kafka a film.

Grape ohlásil Michaela Kiwanuku, Toma Odella nebo Charlotte De Witte

redakce 18.06.2024

Hip hop má aj tento rok dramaturgicky na starosti NobodyListen s jeho projektom Addict.

Unsound a první vlna jmen

redakce 17.06.2024

To nejlepší z alternativní a elektronické scény, letos pod mottem NOISE. Kali Malone, Mica Levi, Actress a mraky dalších.

Hudební maraton Bear Stone v nedotčené příhodě

redakce 16.06.2024

Headlinery jako High On Fire a Kadavar doplní třeba Colour Haze, 1000mods a Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs a další.

Knižní lázně na čtyři dny

redakce 15.06.2024

Vedle autorských čtení a rozhovorů Knižní lázně připomenou také výročí Franze Kafky, který Mariánské Lázně navštívil uprostřed první světové války.

Kompletní program festivalu Vivat vila!

redakce 14.06.2024

Pro pátý ročník si dramaturgický tým dává za úkol inovativnější využití přilehlé zahrady za vilou, kde se odehrají táborové koncerty folkového zaměření.

HALP prinesie klubový zvuk do historického kaštieľu

redakce 13.06.2024

Na pôde kaštieľa v Moravanoch nad Váhom bude znieť techno, post-club, jungle, východoafrické polyrytmy, extatické zvukové krajiny aj industriálne ozveny.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace