Zprávy / Pozvánky

Devátý Komiks létem na ostrově zimy

Devátý Komiks létem na ostrově zimy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.12.2016

V poslední době není o warehouse parties v Praze nouze a kdo si rád zajde na akci s kvalitní hudbou, má z čeho vybírat. Je dobře, že Praha nespí a pomalu si dobývá své místo na evropské scéně. Hudebně jsou lokální akce často temné a studené a momentálně umocňují náladu pochmurných zimních večerů. Proto se Komiks crew rozhodla jít tentokrát jiným směrem. Už 16. 12. 2016 se vám pokusí přivést trochu slunce, moře, palem a to přímo do centra Prahy na ostrov Štvanice. Jednoduše se trochu zahřát, pořadatelé vědí, kdo je k tomu dokonale stvořený. The one and only Palms Trax.

Když se mladý Jay Donaldson potkal s majitelem budoucího labelu Lobster Theremin, tak se jeho první producentský počin stal zároveň startovním vinyl releasem tohoto již kultovního labelu. Nejen díky jeho producentským schopnostem, ale i djskému umu, se Palms Trax stal jedním z řádky lidí, které prezentuje Dekmantel na svých světových showcase parties.


Další zahraniční host, který vystoupí na Komiksu je Baba Stiltz. Jako předskokana si ho vybral sám Palms Trax. Pokud znáte jeho produkci, tak vám bude hned jasné proč. Podobné vnímaní hudby a stejná radost z živého hraní. Tohoto dvaadvacetiletého Švéda objevil Axel Boman a už na úplném začátku si všiml jeho hudební kreativity, kterou realizuje hlavně na labelu Studio Barnhus.

Tyto dva talentované pány tradičně podpoří Komiks DJs: Schwa, Fatty M a Lumiere. Devátý díl Komiksu bude mít regulérní druhou stage, kde se představí OliN z Phonica records a hodně zajímavá pražská crew, kterou tvoří trojice Ado, SRBS a 03. Tuto partu pak doplní Unknxwn a Daniel George. Přijďte si ověřit na vlastní oči a uši, jak Komiks a Palms Trax promění Štvanici ve skutečný ostrov a Vltavu v opravdové moře.

Info

KOMIKS vol. 9
16. 12. 2017 21:00
Ostrov Štvanice, Praha

www.facebook.com/events/204517866662598
www.facebook.com/komiksevents

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Proběhne klubová noc Prahy 6

redakce 19.01.2022

Během jednoho večera se promění sály jednotlivých klubů na různé žánrově rozdílné scény podle toho, co jim je dramaturgicky nejbližší.

Hackedepicciotto vystoupí v Kaštanu

redakce 17.01.2022

Jen pár dní dělí od přesně dvouleté pauzy, po které se do Prahy vracejí umělečtí a životní partneři Alexander Hacke a Danielle de Picciotto.

Do kin vstupuje film Hranice odvahy

redakce 16.01.2022

Děti se vydávají hlubokými lesy za švédskou hranici, na neutrální území, kde budou všichni v bezpečí.

Goethe-Institut ukazuje sociálně kritické snímky z NDR

redakce 15.01.2022

Jedná se o legendární, s ohledem na dobu a režim progresivní a sociálně kritické snímky.

Stone Smoker letos poprvé i v zimě

redakce 14.01.2022

V Crossu vystoupí například Acid Row, Blue Chesterfield, Fialový Samet nebo Koonda Holaa Baro Chandel, kteří se po letech sejdou exkluzivně pouze pro tuto akci.

Jan Michoin s The Sound of Biblical Violence a Motherfucifer v Kaštanu

redakce 14.01.2022

Dvě knihovnice z podzemí tak hlubokého, že na povrchu slyšíš jen šumět trávu, zatímco dole pukají zlaté žíly.

Kashmir 941 s Empty Hall of Fame na Sedmičce

redakce 12.01.2022

Mocná valivá síla hard corového soukolí, promazaná metalem a hnaná mantrou. Since 1993.

A2 s Jednotou uvedou Lorenza Abattoira a Mariu Komarovou

redakce 11.01.2022

Zdánlivá primitivita a repetitivnost soundscapu přenáší posluchače do světa mentolových bzučáků, jednookých sirén, citronových pulců, zázvorových tygrů, plastových brouků...

Sérii Tvůrčích intervencí v HaDivadle

redakce 10.01.2022

Řada inscenací na repertoáru studiové scény v Alfa pasáži se dočká v následujících měsících dalších uměleckých zásahů či doprovodných programů.

C’mon C’mon vstoupí do kin

redakce 08.01.2022

Dospívající dostali prostor říct, jak si představují buducnost. Jak bude vypadat příroda? Jak se změní město? Co vám zůstane a na co zapomenete?

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace