Články / Seriály / / Turban

Turban #57: Turban a Activia Benz

Turban #57: Turban a Activia Benz

Honza Bárta | Články / Seriály / / Turban | 08.10.2013

Praha byla dějištěm druhé showcase labelu neo-nových beatů Activia Benz – a Turban měl tu čest přivítat ve studiu otce zakladatele Slugabeda s jeho dánskou spojkou Eloqem. Výživné, místy trilinguální povídání bylo prokládáno konzumací řízků a samozřejmě pouštěním exkluzivních fláků od obou přítomných i pár ukázek z novinek, které se brzy objeví právě na Activii.

Ta vznikla loni na podzim a za necelý rok své existence stihla publikovat beatově spřízněné duše z různých koutů světa. Na vinylech s příznačnou skobou ve znaku se tak zaskvěly tracky od běloruského producenta Deeche, moskevského hasiče 813, bludného Dána Eloqa, aberdeenského beatového teriéra Lockaha ve spolupráci se zaoceánským houserem Taste Testerem a samozřejmě i ostrovního šprýmaře Slugabeda; a brzy se zde objeví pleonasmy milující Londýňan DJ DJ Booth a další ruský beatmaker DZA. V horizontu blízkých událostí je prý dle Slugabedových slov i split Eloqa a Lockaha a prý i mladé beatové číslo Chesslo Junior.

Turban aktivity Activie Benz bedlivě sleduje a za čerstvost jejích produktů (a producentů) tak může ručit. Koneckonců, jak říkal Slugabed – bez ohledu na místo původu jde vždy o duše spřízněné volbou kvalitních beatů nejen do klubu. A takové si Turban pouští (k tělu) moc rád.

Playlist Turban 5.10. 2013
Lockah x Taste Tester – Higher (Activia Benz, 2013)
Slugabed – True Born (Activia Benz, 2013) Kim Cesarion – Undressed (Eloq remix) (unreleased)
DZA – Sakura (forthcoming Activia Benz) Eloq x Lockah – untitled (unreleased)
Slugabed – Waterfalls (unreleased) rustie – city star (Eloq bootleg) (unreleased)
Jon Phonics – With Direction (Slugabed remix) (unreleased)
Eloq – Walker (unreleased)

Info

Přehraj si svůj oblíbený pořad:
www.rozhlas.cz/radiowave/jukebox

Máme rádi Radio Wave, posloucháme, jak dělají vlny.
www.rozhlas.cz/radiowave/porady/_zprava/1103415
www.rozhlas.cz/radiowave/portal

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Turban uvádí: 14 tráčků roku 2014

Honza Bárta 21.01.2015

Pořad Turban sestavuje již tradičně svůj vlastní seznam těch nejrelevantnějších, nejvýlučnějších a nejoblíbenějších tráčků za rok 2014.

Lil Mystic: Chtěl jsem dělat něco veselejšího

Honza Bárta 19.01.2015

Lil Mystic pochází z Itálie, ale jeho hudební alter ego ve skutečnosti sídlí v Japonsku. Jeho hudba je zhmotněním japonského termínu „kawaii“.

Turban uvádí: XMASMIX, FLEXYlvestr a Šťastný Nový Fok!

Honza Bárta 07.01.2015

Stýská se vám po Vánocích? Chybí vám beatové koledy i nadílka čerstvých tráčků pod stromečkem? A klubové betlémy mají už zase zavřeno?

Turban a Domácí Crew 15: MxLxP

Honza Bárta 12.12.2014

Domácí Crew navštívil druhý člen „rozdropeného“ kolektivu Thrillcrumbs – po glitchovém gaunerovi Gruzovi se dostavil jeho „bratr v tracku“ Martin Luther Pimp aka MxLxP.

Turban a Tielsie

Honza Bárta 02.12.2014

Před tuzemským debutovým vystoupením se v Turbanu virtuálně zastavil jeden z nejvýraznějších zástupců tolik diskutovaného labelu PC Music.

Miami Mais: Má hudební dieta je pěkně chaotická

Honza Bárta 26.11.2014

Producent Miami Mais pochází ve skutečnosti z Itálie a patří k největším Turbaním objevům roku 2014. „Bbeatová dieta“ jen tak neskončí, poslouchejte exkluzivní set.

Turban a Domácí Crew 14: DSCDRMR

Honza Bárta 12.11.2014

Záleží na mejdanu, když je večírek víc o bassu a zlomenym groovu, tak mě baví, když má ten trek nějakej delší najezd a pak začne foukat basa, říká DSCDRMR.

Turban a Domácí Crew 13: SBSTRD

Honza Bárta 28.10.2014

Zatím posledním dárcem Domácí Crwe je tuzemský DJ světových kvalit SBSTRD z kolektivu Drumy i Nedrumy. Teklife vyznávající SBSTRD se vedle hraní po klubech...

Donky Pitch: Nikdy jsme si nemysleli, že to dotáhneme tak daleko

Honza Bárta 15.10.2014

Ostrovní label Donky Pitch se řadí k těm nejzajímavějším podnikům (nejen) v současném klubovém ekosystému. Rozhovor k pátým narozeninám, Turban.

Turban a Domácí Crew 12: Murder Bear Doug

Honza Bárta 08.10.2014

Pod vražedným medvědím pseudonymem Murder Bear Doug se už více než půl roku ukrývá Tomáš Havlen - talentovaný producent, šikovný zvukař, schopný DJ a také polovina projektu post-hudba.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace