Zprávy / Nové desky

BoLs/sLoB debutuje

BoLs/sLoB debutuje

redakce | Zprávy / Nové desky | 17.05.2023

Poté, co BoLs/sLoB potvrdil že je jednu z vzestupujících mladých talentů v evropské avant-popové scéně, vydává své dlouho očekávané debutové album Esoteric Garden pod labelem Soul Feeder.

V tomto intimním a přesto přístupném díle Bols/Slob obrací samotné psaní hudby a tvorbu zvuků v “safe space”, kde si může připomínat a reflektovat své minulé zkušenosti. Každá skladba na Esoteric Garden je spojena s konkrétní vzpomínkou Bols/Slob.


A zatímco se pohybuje skrze tyto různé momenty svého života, posluchač je pozván, aby s ním kráčel skrze tento tekoucí, měnící se zvukový prostor, skladbu po skladbě. Od glitchových "happy-sad" trapových vibů skladby On, přes omamné chytlavé melodie neo-romantické skladby Portal Serenade, až po drsný zvukový design post-klubové suity Eclipse, Bols/Slob používá všechny barvy své třpytivé, mimozemské zvukové palety, aby vyprávěl svůj příběh. To dělá z Esoteric Garden soudržný poslechový zážitek, kde všechny jednotlivé skladby fungují jak jako samoúčelné zvukové vyprávění, tak jako kapitoly většího, propojeného příběhu.

Info

BoLs/sLoB
Fb interpreta

foto © se svolením BoLs/sLoB

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Fæ Bestia zamířila do dubstepu

redakce 21.06.2024

Hate na mysogynii i světový konflikt optikou bionické vážky. Fæ Bestia na nahrávce Heart Transplant prochází životní proměnou.

Nová deska kapely Veneer

redakce 17.06.2024

I zde hraje prim elektronická produkce navzdory tomu, že oba kytaristé do skladeb dodali spoustu kytarových partů.

Čáry života chystají album

redakce 14.06.2024

Tematicky se na nahrávce prolnou současná společenská témata jako bytová situace, enviromentální problémy a kritika kapitalismu.

Martyyna vydala novou desku

redakce 12.06.2024

Spíše než do probuzení se však nyní noří do atmosféričtějších snových krajin. Album vyšlo u mexického labelu Infinite Machine.

Toad Planet debutují u Kabinet Records

redakce 11.06.2024

Hudební projekt organicky zformovaný kolem muzikantů z Ostravy a divadelníků z brněnské JAMU po třech singlech vydává debutové album.

Ploy vydávají druhé album

redakce 02.06.2024

Prostor hudby lze žánrově popsat těžko, stále slouží někdejší definice „pop se strychninovým úsměvem, nakyslý jazz s příměsí TNT“.

Karol Mikloš zverejnil singel avizujúci septembrový album

redakce 31.05.2024

Retrospektívna pieseň prekypujúca emóciami sa zásluhou textára Pavla Bartoša vracia na bratislavské ulice deväťdesiatych rokov.

Nový singl Niny Kohout

redakce 29.05.2024

Ve Flavoured & Eaten jsou slyšet prvky funku, mluveného slova à la Laurie Anderson a hudební produkce, která udržuje diváka v absolutním střehu během celé skladby.

Zdeněk Lichnovský na Bad Names

redakce 28.05.2024

Vyhořelý umělec vydává první sólo singl z debutové desky. Spolupracuje s Martinem Nouzou a Lenkou Zbořilovou.

Sun+Dead u Polí5

redakce 26.05.2024

Hosty na nahrávce jsou baskytarista Mike Watt, kytarista Paul Leary z The Butthole Surfers, zpěvák Slim Cessna ze Slim Cessna's Auto Club a další.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace