Zprávy / Nové desky

David Lynch a Chrysta Bell opět společně

David Lynch a Chrysta Bell opět společně

redakce | Zprávy / Nové desky | 10.08.2016

Kalifornská umělkyně Chrysta Bell spolupracuje s Davidem Lynchem v průběhu celé své dosavadní kariéry. V roce 2011 Lynch napsal a produkoval její debutové album This Train a ona se zase, ještě dávno před tím, objevila na jeho soundtracku k filmu Inland Empire (2007). Vloni navíc v Los Angeles vystoupila na koncertu pro David Lynch Foundation. Aktuálně Chrysta dokončuje své nové EP Somewhere in the Nowhere, které znovu napsal a produkoval David. Album by mělo vyjít 7. října a aktuálně je k poslechu první skladba Beat the Beat.


V tiskové zprávě David Lynch říká: "Poprvé, když jsem ji viděl vystupovat, myslel jsem si, že je mimozemšťan. Nějkrásnější vetřelec, co jsem kdy viděl. Ona má nepopiratelnou, intuitivní schopnost zachytit tu správnou náladu a melodii." Bell zároveň pracuje na svém dalším řadovém LP, na kterém se podílí John Parish, dlouholetý producent PJ Harvey. Mezi hosty by se měl objevit Adrian Utley (Portishead), Stephen O'Malley ze Sunn O))) a Geoff Downes (Yes). Vydání je plánováno na příští rok. A v neposlední řadě, Chrysta bude také součástí rebootu Lynchova Twin Peaks, plánovaného také na rok 2017.

Info

Chrysta Bell

www.chrystabell.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zdeněk Lichnovský na Bad Names

redakce 28.05.2024

Vyhořelý umělec vydává první sólo singl z debutové desky. Spolupracuje s Martinem Nouzou a Lenkou Zbořilovou.

Sun+Dead u Polí5

redakce 26.05.2024

Hosty na nahrávce jsou baskytarista Mike Watt, kytarista Paul Leary z The Butthole Surfers, zpěvák Slim Cessna ze Slim Cessna's Auto Club a další.

Tramhaus - nový singl i klip

redakce 24.05.2024

Upozorňuje na zvláštní fenomén, kdy lidé nahrávají na YouTube nesestříhaná videa, aniž by jim dali název nebo kontext.

Stroon: Tectoniclifting

redakce 20.05.2024

Prostřednictvím éterických trav, japonských perkusí, tranceových syntezátorů a mlžné sirény zprostředkovává velikost i marnost snahy stát se jiným, než jsem.

Hobby Horse Cowboy vydali Branko’s Bridge

redakce 15.05.2024

Žánrově doširoka rozkročené album propojuje vokál Vojtěcha Váchy i snivé aranže, které jsou pro Branko’s Bridge tak typické.

Debut Jana Váni

redakce 14.05.2024

Ve spolupráci s badfocusem natočil už dříve dva singly a v přípravě na debutové album se nashromáždilo i několik skladeb.

Eremen a jeho prvý album

redakce 13.05.2024

Pestré beaty od chillovejších lo-fi produkcií až po úderný boombap, hravé texty a inšpiratívne spolupráce.

Kadé chim? Rez želez

redakce 13.05.2024

Deska obsahuje třináct skladeb, většina z nich je nových či novějších, jen na úvod alba zní pár písniček, z nichž některé pamatují ještě 90. léta a formaci Sen Vesen.

Nový album The Ills

redakce 12.05.2024

Zvláštnosťou inštrumentálneho albumu sú aj texty - sonety ku každej skladbe.

Wolf Lost in the Poem vydává novou desku

redakce 10.05.2024

Druhý díl s názvem Indigem je věnován opět básnířkám, ale tentokrát výhradně českým.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace