Zprávy / Nové desky

David Lynch a Chrysta Bell opět společně

David Lynch a Chrysta Bell opět společně

redakce | Zprávy / Nové desky | 10.08.2016

Kalifornská umělkyně Chrysta Bell spolupracuje s Davidem Lynchem v průběhu celé své dosavadní kariéry. V roce 2011 Lynch napsal a produkoval její debutové album This Train a ona se zase, ještě dávno před tím, objevila na jeho soundtracku k filmu Inland Empire (2007). Vloni navíc v Los Angeles vystoupila na koncertu pro David Lynch Foundation. Aktuálně Chrysta dokončuje své nové EP Somewhere in the Nowhere, které znovu napsal a produkoval David. Album by mělo vyjít 7. října a aktuálně je k poslechu první skladba Beat the Beat.


V tiskové zprávě David Lynch říká: "Poprvé, když jsem ji viděl vystupovat, myslel jsem si, že je mimozemšťan. Nějkrásnější vetřelec, co jsem kdy viděl. Ona má nepopiratelnou, intuitivní schopnost zachytit tu správnou náladu a melodii." Bell zároveň pracuje na svém dalším řadovém LP, na kterém se podílí John Parish, dlouholetý producent PJ Harvey. Mezi hosty by se měl objevit Adrian Utley (Portishead), Stephen O'Malley ze Sunn O))) a Geoff Downes (Yes). Vydání je plánováno na příští rok. A v neposlední řadě, Chrysta bude také součástí rebootu Lynchova Twin Peaks, plánovaného také na rok 2017.

Info

Chrysta Bell

www.chrystabell.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bare Escape na nové desce

redakce 29.07.2021

Tvůrčí energii kapely Bare Escape přetavenou do devíti skladeb nyní na vinylu vydá brněnské vydavatelství Kabinet Records.

La Banda de Contenedor mají fiestu

redakce 27.07.2021

Podobně, jako recykluje starý šrot na hudební nástroje, přistupuje i k žánrům: od popu přes elektronickou hudbu k psychedelii, od éterických vokálů k rapovým deklamacím.

Lenka Zbořilová (Billow) vydává u Z Tapes sólovku jako Ivy Z

redakce 23.07.2021

Debutovou desku s názvem Under a Red Moon, pt. 1 & pt. 2 vydává u slovenského labelu Z Tapes.

Iva Bittová Pro radost

redakce 23.07.2021

Iva Bittová přijala pozvání Folkových prázdnin v Náměšti nad Oslavou na vytvoření speciálního koncertu v rámci zmenšené verze festivalu v roce 2020.

Badfocus vydává soundtrack k filmu Laterny magiky

redakce 23.07.2021

Badfocus poprvé získal příležitost propojit své lyrické a atmosférické hudební vyjádření s obrazem.

Marcel Gidote’s Holy Crab debutují

redakce 21.07.2021

Novou osmitrackovou desku Marcel Gidote’s Holy Crab nahráli na chalupě, kde pravidelně nacházeli patřičný klid a navlhlou atmosféru.

Temná proměna Vellocet Roll

redakce 20.07.2021

Necelé dva týdny po uvedení singlu Wanderers of the Dark oznamuje pražská skupina Vellocet Roll nové album. Intenzivně psychedelická kolekce A Land Ridden by Darkness vychází 20. srpna u labelu…

Jonny Richter and the Hog Ranch debutuje

redakce 11.07.2021

Oficiální debut Jonnyho Richtera s nadhledem, ale i opravdovostí vyvádí za hranice komfortní zóny českého písničkářství.

Emil de Waal pluje na vlnách Vente

Barka Fabiánová 05.07.2021

Čtveřice muzikantů kolem bubeníka Emila de Waala zve na albu Vente na nostalgickou hudební plavbu.

Weltschmerzen vydáva album Kolektívu Ruiny

redakce 01.07.2021

Poslucháčom odhaľuje Silo krajinu freejazzových rytmov a kvílenia, zvukovo bohatých - aj keď minimalistických - komprovizácií na popredí spevu hmyzu a vtákov.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace