Články / Offtopic / / Z nádraží

Opuštěné nádraží: vánoční a novoroční

Opuštěné nádraží: vánoční a novoroční

Zdeněk Malinský | Články / Offtopic / / Z nádraží | 19.12.2015

Koncem listopadu jsem se radoval, jak bude letos prosinec v poklidu, kolik budu mít času a co všechno stihnu: nákupy dárků v klidu a včas, nasávání atmosféry vánoční Prahy (včetně svařáku a jiných laskomin), cukroví, vánočky, salát. Jenže stačí jedno těhotenství, jedna nemoc a povinnost vybrat si dovolenou do konce roku a na nádraží je vše jinak. Zažívám pohodu ve formě "servanej jako splachovadlo vod hajzlu".

Proto se omlouvám, ale delší textík čekejte až po Novém roce (kdyby se zadařilo, mezi svátky). Mějte krásné a klidné Vánoce, bohatého Ježíška (nebo kdo vám nosí dárky). Do roku 2016 zdraví, štěstí, hodně pracovních a jiných. Tlustý přednosta se k přání připojuje.

A kdyby vám zbyly peníze a chtěli jste něco poslat na charitu, tak nezapomeňte na kočičky (my jich tu máme plno). Na závěr si dovolím připomenou, že nádraží najdete nejen zde a na Facebooku, ale nově i na Twitteru @Z_nadrazi.

Bez toho by snad ani nebyly ty úúúplně správné Vánoce...


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Opuštěné nádraží: karafiáty a samet

Zdeněk Malinský 24.08.2019

Geometrie posvátného prostoru, umění a revoluce v Portugalsku a Československu i výstava pro metalisty Art-Brut-All.

Opuštěné nádraží: pozdrav z chátrajícího hotelu

Zdeněk Malinský 21.07.2019

Nejen kulturou živ je člověk. Potravu pro chuťové pohárky, žaludek, oči, uši i duši najdete na 11. ročníku Čajomírfestu.

Opuštěné nádraží: únorově v březnu

Zdeněk Malinský 16.03.2019

Pozdně únorové vydání věnuje přednosta divadlu. Všechna představení viděl, vše se dá doporučit nebo alespoň vzít do úvahy.

Opuštěné nádraží: fotky, mráz a slevy

Zdeněk Malinský 26.01.2019

Gisèle Freund a Timm Rautert v pražském Domě fotografie v Revoluční ulici, novoroční slevvy na kulturu a další doporučení.

Opuštěné nádraží: svátky, uhlí a pára

Zdeněk Malinský 23.12.2018

Jeden rychlý pozdrav z momentálně zachumeleného nádraží. V rozhlasu praská, výstavy, divadlo, občas knihy, film, architektura.

Opuštěné nádraží: novoroční výhledy

Zdeněk Malinský 14.01.2018

Přednosta nerekapituluje, rozhlíží se do budoucna. Výstavy, galerie, Vladimír Renčín, Sedmičky Josefa Lady v Tenčícím domě a spoustu dalších...

Opuštěné nádraží: podzimní last minute

Zdeněk Malinský 21.10.2017

Vydejte se ještě asi 150 m opačným směrem na Betlémské náměstí do Galerie Jaroslava Fragnera na výstavu Zaha Hadid Architects: Unbuilt...

Opuštěné nádraží: srpnové toulky

Zdeněk Malinský 19.08.2017

Na Kampě se určitě zajděte podívat na výstavu dámských bot Manolo Blahnika (znáte ze seriálu Sex ve městě) a na Werichovu vilu v sousedství.

Opuštěné nádraží: březnové a divadelní

Zdeněk Malinský 12.03.2017

Počátek veškeré lásky, Karel Kryl a jeho příběh a písničky zpívané v němčině. Tlustý přednosta testuje divadelní tipy na vlastním těle.

Opuštěné nádraží: veskrze novoroční

Zdeněk Malinský 15.01.2017

Po Novém roce se vždy zvýší frekvence reklam na prostředky na hubnutí, proti kouření a vše kolem sport a fitness. Opuštěné nádraží novoročně.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace